Є питання?
Заповніть форму нижче і ми передзвонимо Вам протягом 30 хвилин або зателефонуйте нам по одному з наших номерів телефону

Курси перукаря

Зачіска має визначальне значення у формуванні зовнішнього враження про людину, є одним із головних критеріїв оцінки образу оточуючими. Тому послуги індустрії краси залишаються затребуваними у всі часи. Останніми роками розвиток сфери відбувається прискореними темпами, з’являються нові техніки догляду за волоссям, види стрижок, способи фарбування. Залишатися в тренді практикуючим майстрам допомагають курси перукарів, що проводяться найчастіше у великих містах: Києві, Дніпрі, Львові, Харкові. На заняттях не тільки професіонали, але і новачки можуть отримати корисні знання, практичні навички.

Навчальний центр «Еліна» проводить навчання мистецтву створення ідеальної зачіски, догляду за волоссям на постійній основі. У нас знайдеться оптимальна програма для кожного:

 • початківці зможуть освоїти нову професію з нуля;
 • фахівці підвищать рівень кваліфікації у різних напрямках;
 • дівчата, які хочуть отримати знання для особистого використання, навчаться базових технік, прийомів.

Наші курси перукаря у Дніпрі набули широкої популярності завдяки індивідуальному підходу до кожного, хто проходить навчання, з урахуванням його базових знань, умінь. Заняття можуть проходити з однією людиною персонально або у невеликій групі з 3-5 осіб. Такий розподіл дозволяє викладачеві приділити максимум уваги учням, переконатися, що теоретична, практична база була засвоєна на 100%.

Ще одна важлива перевага навчання у школі «Еліна» – акцент на отримання реальних навичок. Для нас важливим є практичне освоєння технік, методик роботи з волоссям, прийомів спілкування з клієнтом, грамотного підбору доглядових засобів.

Курси перукаря

Тривалість навчання

Залежно від кінцевої мети, яку переслідує учень, терміни відвідування занять значно різняться. Базові курси перукаря з нуля тривають від 2 до 8 місяців, що залежить від кількості тем, що розбираються, глибини занурення в них. Така тривалість необхідна, оскільки неможливо в найкоротші строки навчити абсолютно непідготовлену людину нової професії.

Вузькоспрямовані майстер-класи займають від 1 до 8 днів залежно від складності напрямку, що викладається. Проходити їх рекомендується підготовленим майстрам чи випускникам нашої школи, які пройшли базове навчання.

Курси перукаря: від чого залежать ціни

Розрахунок вартості складається з низки факторів:

 • тривалість. Поглиблене розширене навчання перукарському мистецтву обійдеться в рази дорожче за одноденний майстер-клас;
 • складність. Для освоєння техніки простої чоловічої стрижки машинкою чи підготовки кваліфікованого колориста потрібен різний рівень професіоналізму викладача, кількість витратних матеріалів, що визначає суттєву різницю у ціні;
 • інтенсивність. Експрес-навчання передбачає освоєння значного масиву інформації в стислі строки, що передбачає більш високу вартість;
 • розмір групи. Чим менше учнів перебуває на занятті, тим вища собівартість організації майстер-класу, і тим краще засвоюються знання. Індивідуальні курси перукаря у Дніпрі ціна яких найбільш висока, дають максимальний ефект від навчання.

Крім того, у вартість включаються витратні матеріали: барвники, доглядові засоби, окисники, затискачі, шпильки, пензлі, фольга, серветки та ін. Відпрацювання отриманих знань здійснюється на живих моделях, також наданих школою краси «Еліна». Практичні навички складно відточити на манекені, перука якого має рівномірну густоту по всій довжині, а волосся укладається ідеально. Професійна майстерність досягається лише роботою з реальними людьми, чия шевелюра має унікальні особливості.

Що входить до програм навчання

Курси перукаря

Залежно від специфіки можна виділити базові курси перукаря та майстер-класи з окремих напрямків. До першої категорії можна віднести:

 1. Перукарське мистецтво – Повний курс 320 годин.
 2. Перукарське мистецтво 200 годин.
 3. Перукарське мистецтво «Інтенсив» 120 годин.
 4. Колористика волосся.
 5. Жіночі стрижки.
 6. Чоловічі стрижки.

Проходження цих програм дозволить отримати базові знання, вміння, яких буде достатньо для роботи майстром-універсалом, стилістом, візажистом, колористом в салоні класу люкс.

Навчання за вузькими напрямками здійснюється в рамках наступних програм:

 1. Лікування волосся.
 2. Кератинове випрямлення волосся.
 3. Ботокс волосся.
 4. Нарощування волосся.
 5. Афронарощування волосся.
 6. Афроплетіння.
 7. Сучасні зачіски з плетінням.

Курси перукаря

Працюючим майстрам можна записатися на курси перукаря, які мають на меті підвищення кваліфікації. Там вони зможуть пройти навчання у найбільш затребуваних сьогодні напрямках:

Курси перукаря

Видача диплома

Після закінчення навчальної програми випускник отримує сертифікат українського та міжнародного (за бажанням) зразка, що забезпечує можливість роботи в салоні краси будь-якого рівня. У документі зазначається список отриманих знань, практичних навичок, кваліфікація майстра.

Навчальний центр «Еліна» не лише готує професійних спеціалістів, а й допомагає з працевлаштуванням. У нашому розпорядженні є актуальні бази роботодавців, ми співпрацюємо кількома мережами салонів краси, яким можемо порекомендувати найкращих випускників як співробітників.

Де проходить навчання перукарів-стилістів

Усі курси перукарів проводяться у Дніпропетровську, де знаходяться навчальні зали школи краси «Еліна». Вони оснащені виключно сучасним обладнанням, на якому можлива реалізація найновіших методик, прийомів для створення ідеального стилю зачіски, перетворення образу, лікування та відновлення волосся. Наші учні працюють із професійним інструментом, застосовують брендові доглядові засоби.

Викладачі навчального центру «Еліна»

Наприкінці не можна не згадати про майстрів-наставників школи. Це досвідчені, кваліфіковані фахівці, володарі міжнародних дипломів, які знають все про перукарське мистецтво та готові поділитися знаннями з усіма охочими. Вони не лише навчать практичним методикам роботи з волоссям, але й дадуть дієві поради щодо правильного спілкування з клієнтом.

Про подяку випускників викладачам, які ведуть курси перукаря у Дніпрі, можна прочитати у відгуках, розміщених на нашому сайті.

FAQ

Курси перукаря скільки вчитися?

Здобуття нової професії з нуля займає від 3 до 8 місяців. Навчання окремим технікам: афроплетіння, балаяж, кератинове випрямлення, плетіння займає від 1 до 8 днів.

Скільки коштують курси перукаря?

Ціна на базове навчання складає 3800 грн./міс. за заняття у групі та 7000 грн/міс. за індивідуальні уроки Вартість одноденних майстер-класів розпочинається від 1700 грн. та залежить від складності тематики, кількості годин.

Скільки тривають курси перукаря?

Навчання новачка із отриманням вичерпної теоретичної та практичної бази триває 8 місяців. Окремо жіночим, чоловічим стрижкам, колористиці необхідно присвятити 2-3 місяці. Після цього можна періодично підвищувати кваліфікацію в окремих напрямках, проходячи майстер-класи, які включають до 10 занять.

#рабочиемоменты 😊

Серьёзность и сосредоточенность в взгляде, решительность действий в руках✨

Улыбка во время работы приходит с опытом, не переживайте все будет, главное упорство 🙏🏻
Плойка для накрутки локонов от бренда Moser✔️

Очень надежный бренд, качественный инструмент, а самое главное - долговечный ✊

▫️Оригинал
▫️Гарантия
▫️Сервис

Пишите в Директ, нам есть что Вам предложить по хорошей цене 😀
This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed. New posts will not be retrieved for at least 5 minutes.

Спасибі!
Вашу заявку оброблено.
Ми передзвонимо Вам найближчим часом
Ок
Ми навчимо Вас робити
людей красивими
Гроші знецінюються, а
спеціальність – ніколи!
Познайомимося ближче? БЕЗКОШТОВНЕ відвідування уроку
у нашому навчальному центрі!