Навчальний центр Еліна – курси краси у Дніпрі

Ми забезпечуємо професійну підготовку для майбутніх спеціалістів індустрії краси, працюючи у цій сфері 9 років! За цей час ми випустили понад 2100 задоволених учнів, які успішно застосовують знання на практиці. Навчальний центр «Еліна» сьогодні – це 10 штатних викладачів, 3 адміністратори та власна програма навчання. Майбутні фахівці б'юті-індустрії повинні отримувати професійну практичну підготовку та в нашій програмі їй приділено 99% часу! Це дає можливість кожному учню застосувати у справі навички, і ще до закінчення навчання відточити власну майстерність!
  1. icons Elina School 9 років навчаємо людей
  2. icons Elina School Випустили більше 11000 учнів
  3. icons Elina School 99% практики на кожному курсі
  4. icons Elina School Випускники працюють у топових салонах
  5. icons Elina School Від Вас тільки ручка, блокнот та величезне бажання вчиться!
Топкурси

Підвищення кваліфікації
    • Кінезіологічне тейпування. Базовий курс.
    • Курс "Апаратний манікюр"
    • Курс "Апаратний педикюр"
    • Дизайн гель-лаком 1-2 рівень. Розпис нігтів
    • Курс "Весільна флористика" Підвищення кваліфікації
    • Барберінг (21 ак. година)
    Відгуки
    Відеовідгуки
    Більше відгуків у нашому інстаграмі @elina_school

Наш центр забезпечує результат!

Навчальний центр «Еліна» (Дніпро) надає кожному учню моделей для практики та всі необхідні матеріали (коміри, рушники та витратні матеріали). Наприклад, майбутні перукарі за час навчання одержують можливість зробити стильні зачіски 30 моделям!

Ми виховуємо справжніх професіоналів і пишаємось цим! Випускники навчального центру «Еліна» працюють у топових салонах Дніпра та багато з них є провідними майстрами у місті та переможцями великих конкурсів. Після закінчення курсів, викладачі центру займаються випускниками, і ми завжди зацікавлені у наданні допомоги з працевлаштуванням.

Курси «Еліна» (Дніпропетровськ) – це не лише цікаво, але й зручно. У нас передбачені фіксовані дні для занять та можливість вибору між двома варіантами змін (9:00 – 13:00, 14:00 – 19:00). Від вас потрібні лише блокнот, ручка та гарний настрій.

Ми пропонуємо найкращі можливості для підвищення кваліфікації, приємна ціна на курс неодмінно окупиться та стане гарною інвестицією у кар’єру. Сплатити вартість навчання можна готівковим та безготівковим способом, оплата інструментів можлива на виплат.

Також можна отримати від центру «Еліна» працевлаштування. Ми цінуємо зацікавленість, завзятість та старання своїх учнів.

Кожен наш випускник отримує диплом українського та міжнародного зразка!