Курси брів Дніпро

В останні роки курси брів, на яких викладаються основи догляду за цією зоною обличчя, набули надзвичайної популярності. Вона обумовлена підвищеним попитом на послуги фарбування, нарощування волосків, моделювання їхньої ідеальної форми в салонах краси.

Прагнучи відповідати новітнім трендам індустрії догляду за собою, навчальний центр «Еліна» також розробив ряд програм, що передбачають вивчення найсучасніших методик і технік. Їхньою основою є теоретична база, проте головний акцент робиться на практичну частину, що становить близько 80% занять.

Тривалість навчання

Визначається кількістю годин, необхідних для засвоєння нової інформації та відпрацювання отриманих навичок на практиці, а також інтенсивністю подачі матеріалу. У напрацюваннях нашої школи краси є одно- та дводенні курси майстра з брів. Другий варіант передбачає більш поглиблене вивчення тематики та збільшену кількість годин практичних занять.

Вартість навчання

Визначається двома факторами:

• тривалість курсу. Чим більше інформації про техніки фарбування, стрижки, корекції, правила догляду буде отримано, тим вище ціна програми;
    • форма проходження занять. Групові уроки коштують приблизно на третину дешевше, ніж індивідуальні, що дозволяють отримати 100% уваги викладача. Однак і навчання в групі максимально результативне, оскільки вона складається з 2-4 осіб.

Важливо відзначити, що ціна, сплачена за наші курси брів у Дніпрі (Дніпропетровську), включає сертифіковані високоякісні витратні матеріали, з якими максимально зручно працювати, а також послуги моделей, на яких відпрацьовуються навички.

Курси брів Дніпро

Тематика навчання

Школа «Еліна» готує професійних майстрів за двома основними програмами:

1. Курс брів Brow Master. Включає вивчення основ: форм будови обличчя, підбору необхідних інструментів, правил організації та підтримання у стерильній чистоті робочого місця та ін. Далі розглядаються основні техніки проектування та створення правильної форми, методики стрижки, фарбування, корекції, епіляції. Після отримання вичерпної інформації по темі оформлення брів курси передбачають практичні заняття з детальним опрацюванням кожної процедури.
    2. Художнє оформлення брів. Багато в чому дублює попередню програму, проте відрізняється тим, що основна увага зосереджується на моделюванні: виборі ідеальної форми залежно від особливостей будови черепа, обличчя, усуненні можливої асиметрії, а також на колористиці.

Дипломи

Наш навчальний центр випускає сертифікованих спеціалістів, які можуть отримати роботу у салоні краси будь-якого рівня. З метою підтвердження проходження курсів моделювання брів та отримання кваліфікації випускникам видаються дипломи двох зразків:

• українського для працевлаштування в межах нашої країни;
    • міжнародного, що забезпечує можливість роботи за кордоном.

Випускникам, які успішно закінчили навчання, «Еліна» допомагає з працевлаштуванням, надаючи доступ до бази роботодавців.

Де проходять заняття

Школа «Еліна» зробила все можливе, щоб освоєння нової професії було максимально комфортним. По-перше, наші курси оформлення та корекції брів у Дніпрі проходять у центрі міста, що суттєво спрощує вирішення питання з транспортом. По-друге, у розпорядженні учнів є просторі світлі зали, обладнані відповідно до новітніх тенденцій в індустрії краси.

Ми надаємо всі необхідні інструменти, витратні матеріали, послуги моделей. Бажаючим освоїти спеціальність бровіста достатньо лише записатися по телефону або через форму на сайті та перевести оплату.

Наставники навчального центру

У процесі організації роботи «Еліни» особливу увагу було приділено формуванню штату викладачів, які будуть проводити курси брів у Дніпропетровську (Дніпрі). Відповідальний підхід дозволив нам пишатися своїми фахівцями, про роботу яких можна почитати у відгуках на сайті. Це професіонали високого класу, які мають безліч сертифікатів, а також нагороди переможців різних конкурсів.

Кожен із них максимально захоплений своєю справою, прагне повністю передати накопичений за роки практики досвід, секрети, якими зазвичай не поспішають ділитися колеги та конкуренти. У ході проходження програм розглядаються не лише техніки та методики роботи з бровами, а й психологічний аспект, найважливіші прийоми спілкування з клієнтом, які необхідні для встановлення довірчого контакту.

Скільки коштують курси з брів?

Ціна навчання в нашій школі гранично доступна і залежить від форми (групова чи індивідуальна) та кількості годин. Діапазон становить від 1600 до 3000 грн.

Error: API requests are being delayed. New posts will not be retrieved for at least 5 minutes.