Курси депіляції

Боротьбу із небажаною рослинністю на тілі жінки ведуть не одне століття. Сучасна індустрія краси перейшла від варварських методів до комфортних безболісних технік видалення волосся навіть у найчутливіших зонах. Проте правильність виконання процедури значною мірою залежить від кваліфікації майстра. Тільки висококласний фахівець зможе з мінімальним дискомфортом, максимально результативно та без негативних наслідків реалізувати обрану методику. Саме таких професіоналів своєї справи готують курси депіляції, які організовані у навчальному центрі «Еліна» у Дніпрі (Дніпропетровську).

У межах програми учні освоюють найбільш поширені та сучасні техніки шугарінгу та видалення волосся воском. Основна перевага наших майстер-класів – акцентування уваги на практичній стороні питання. Теоретична база, безперечно, важлива. Проте головна мета занять – відпрацювання практичних навичок, доведення їх до рівня кваліфікованого майстра. Завдяки цьому випускники школи «Еліна» – це повноцінні спеціалісти, які можуть працювати у салонах краси без додаткової підготовки.

Тривалість навчання

Враховуючи, що методика видалення волосся, що викладається у нашій школі, не передбачає складного алгоритму, курси воскової депіляції та шугарінгу тривають від 1 до 5 днів. Різна тривалість обумовлена особливостями програми: глибиною вивчення теоретичної частини та кількістю занять, приділених практичному опрацюванню навичок.

Вартість навчання

Окрім надання можливості здобути нову спеціальність, отримати безцінні знання та практичні навички, в оплату входять:

• витратні матеріали, що використовуються в ході виконання процедур (цукрові пасти, віск, серветки, пелюшки, рушники тощо) Усі косметичні, депіляційні засоби, які пропонує наш центр, випущені відомими брендами, сертифіковані, безпечні для здоров’я;
    • моделі, на яких опрацьовуватимуться практичні методики. Для отримання реального досвіду взаємодіяти потрібно тільки з реальними людьми.

Розрахунок вартості навчальної програми оснований на показниках інтенсивності, тривалості занять. Одноденні курси депіляції, ціна яких складає 2200 грн, надають базові знання. Для поглибленого вивчення всіх методик краще вибрати програму, вартість якої становить 5300 грн.

Як проходить навчання

Насамперед необхідно вибрати один із запропонованих нашим навчальним центром варіантів:

1. Експрес курс Шугарінг. Передбачає вивчення теоретичної бази із практичним опрацюванням протягом одного дня.
    2. Базовий курс Шугарінг. Дозволяє глибше вникнути в техніку, прийоми проведення процедури видалення волосся. Надає більше часу для практичних занять.
    3. Курс депіляції «Експерт». Передбачає підготовку кваліфікованого майстра, який може працювати у салоні краси високого класу без додаткового навчання.

Курси депіляції

Незалежно від тривалості, специфіки структура кожної програми складається з теоретичної та практичної частини. На першому етапі курса депіляції та шугарінгу учні отримують необхідні знання:

• рекомендації щодо оптимізації робочого простору, основні правила гігієни, дезінфекції;
    • класифікація витратних матеріалів (цукрової пасти, воску), критерії їх вибору;
    • загальні рекомендації щодо проведення процедур з урахуванням особливостей різних ділянок тіла;
    • детальне вивчення технік видалення волосся (мануальної, бандажної, шпальної);
    • можливі протипоказання;
    • догляд за шкірою після проведення процедури;
    • ефективні методики вирішення проблеми врослого волосся.

З другому етапі курси депіляції воском і цукром передбачають застосування теоретичної основи на практиці. Заняття проходять під чуйним керівництвом викладача, що робить неможливим завдання будь-яких пошкоджень моделі. На практичних уроках у учнів є можливість попрацювати з усіма ділянками тіла, з волосяним покривом різної товщини, щільності, довжини. Викладач коригує положення руки, виправляє помилки. Особлива увага приділяється прийомам грамотної взаємодії з клієнтом.

Досвідчені фахівці можуть записатися на програми підвищення кваліфікації з метою максимально детального вивчення технік, нюансів виконання процедури видалення волосся.

Диплом по закінченню навчання

У школі краси «Еліна» курси шугарінгу та воскової депіляції закінчуються отриманням сертифікату. За бажанням випускника є можливість отримати диплом як українського, так і міжнародного зразка. У цих документах вказується повна інформація про отримані навички, присвоєну кваліфікацію. Їхнє пред’явлення є законною підставою для прийому майстра на роботу в будь-який салон.

Ми вважаємо своїм обов’язком подбати про вихованців, тому активно допомагаємо з подальшим працевлаштуванням. Випускникам надається доступ до баз роботодавців із актуальними вакансіями. Ми зі свого боку всіляко сприяємо прийому на роботу шляхом надання позитивних рекомендацій.

Де проходить навчання

Наші курси депіляції у Дніпрі організовані у комфортних просторих залах, оснащених сучасним обладнанням. Для відточування практичних навичок є необхідні професійні інструменти. Всі косметичні засоби відповідають стандартам гігієни та відрізняються високою ефективністю видалення зайвої рослинності.

Створення комфортних умов дозволяє нашим учням з першого моменту відчути атмосферу висококласної студії краси, до роботи у якої ми їх готуємо.

Викладачі школи краси «Еліна»

Остання у списку, але основна за важливістю перевага нашого навчального центру полягає у відповідальному підході до підбору наставників. Базові та просунуті курси ведуть майстри з депіляції з багаторічним досвідом роботи, володарі міжнародних дипломів, учасники та переможці різноманітних конкурсів. Їхні майстер-класи збирають масу позитивних відгуків, що є гарантією дійсно якісного, повноцінного, всебічного освоєння випускником тематики навчальної програми.

Error: API requests are being delayed. New posts will not be retrieved for at least 5 minutes.