Шугаринг. Експрес курс

Тривалість
1 день (9-10 ак.год) З 10.00 до 17.00
Графік навчання може коригуватися.
Вартість
Сума навчання у групі: 3500 грн.
У групі 2-3 чол. Індивідуальне навчання: 7000 грн.
Відпрацювання
Практичне відпрацювання всіх зон. Забезпечення матеріалами та моделями.
Програма курсу
Теоретична частина
  • особливості шугарінгу
  • про інші методи депіляції
  • протипоказання для проведення шугарингу
  • вросле волосся — що це таке і як з цим боротися
  • види паст
  • підготовка для проведення шугарінгу
  • 10 правил шугарінгу
  • робота над помилками
  • відпрацювання шугарінгу на всіх частинах тіла

Після закінчення курсу видається сертифікат:

– українського зразка;

– міжнародного зразка.

Витратні матеріали на період навчання надаються Навчальним центром.

Що включають курси навчання шугарингу?

Професійне навчання на майстра шугарингу реалізує навчальний центр "Еліна". Наша унікальна програма дозволяє в гранично стислі терміни освоїти новий напрямок діяльності в сфері косметології та догляду за тілом.

Що включають курси навчання шугарингу?

З огляду на те, що це експрес курси депіляції, вони передбачають 1 день максимально насичених занять за інтенсивною програмою. За цей час учні зможуть отримати теоретичну базу знань і практичні навички на рівні кваліфікованого фахівця, який працює в салоні краси.

У межах теорії курси шугарингу вивчають усі аспекти проведення процедури: вибір паст за характеристиками та брендами, організацію робочого місця, правила гігієни та дезінфекції, підготовку клієнта до маніпуляцій, покрокову техніку виконання. Також розглядаються можливі протипоказання та особливості роботи з кожною із зон, яка підлягає депіляції.

Значна частина часу присвячена практиці, без якої неможливо освоїти нову навичку. Під керівництвом досвідченого наставника учень зможе відпрацювати техніку виконання процедури на реальних людях (моделях). При цьому курси майстра шугарингу передбачають роботу з кожною із зон тіла, вивчення на практиці особливостей різних типів шкіри і волосся. Під час заняття викладач коригує помилки, дає поради з особистого досвіду.

У результаті випускник нашої школи краси є готовим до роботи фахівцем, який може надавати послуги з депіляції в салонах найвищого рівня.

Переваги експрес курсу з шугарингу в навчальному центрі 'Еліна'

Переваги експрес курсу з шугарингу в навчальному центрі "Еліна":

1. Грамотно розроблена і детально спланована програма навчання зі збалансованим співвідношенням практичної та теоретичної складових.
  2. Кваліфіковані викладачі, які проводять навчання з шугарингу. Це досвідчені фахівці у сфері косметології, які зможуть передати весь обсяг накопичених за роки роботи знань.
  3. Стислі терміни освоєння нового напрямку за рахунок інтенсивності програми. Ми цінуємо час наших клієнтів, тому не витрачаємо його на вивчення непотрібного матеріалу.
  4. Адаптація під потреби та побажання учнів. Кожен може вибрати оптимальну форму (індивідуальна або групова), графік занять.

Проходять курси шугарингу в Дніпрі в зручному в плані транспортної розв'язки центральному районі. Щоб проводити професійні курси б'юті індустрії, в нашому навчальному центрі є все необхідне: комфортні, просторі зали, де проходять заняття, сучасне обладнання та оснащення. Школа надає необхідні витратні матеріали, інструменти та залучає моделей.

На курсах навчання шугарингу Ви навчитеся:

• професійно виконувати процедуру на будь-яких зонах тіла з урахуванням анатомічних особливостей, типу шкіри і волосся. Це доступно навіть тим, хто проходить курс шугарінг з нуля;
  • грамотно вибирати засоби для депіляції та подальшого догляду;
  • ввічливо і коректно комунікувати з клієнтами;
  • працювати з можливими складнощами, зокрема з врослим волоссям;
  • підтримувати належний рівень санітарії на робочому місці.
Після закінчення курсу шугарингу Ви зможете

Головною метою проходження навчання шугарингу для більшості випускників є освоєння нового виду діяльності на професійному рівні для подальшого працевлаштування. Наша школа краси надає таку можливість, оскільки сертифікати (українські та міжнародні), які ми видаємо, мають реальну вагу при влаштуванні на роботу в салон будь-якого класу. Крім того, ми надаємо допомогу в пошуку підходящої роботи, надаючи доступ до баз вакансій.

Скільки коштують курси шугарингу в навчальному центрі 'Еліна'?

Скільки коштують курси шугарингу в навчальному центрі "Еліна"?

У нашій школі встановлена конкурентна і демократична вартість курсів шугаринга, яка розраховується виходячи з кількості осіб у групі (один або два) і включає витрати на залучення моделей, надання інструментів, обладнання, витратних матеріалів. Важливо враховувати, що наші заняття ─ це не майстер-клас, а повноцінне навчання нової професії.

Скільки часу триває курс шугарингу?

Фахівцями нашого навчального центру було розроблено експрес-навчання, яке займає один день. За цей час можливо вивчити техніку виконання процедури з відпрацюванням на практиці.

Скільки людей буде навчатися разом зі мною в групі?

Ми набираємо невеликі групи, щоб приділити максимум уваги кожному учневі. Проходження експрес-курсу передбачає навчання всього 2-х учнів одночасно. Можливі індивідуальні заняття.

Як можна записатися на курс із шугарингу в навчальний центр "Еліна"?

Заявки приймаються через форму зворотного зв'язку на сайті або в телефонному режимі. Адміністратор відповість на всі питання, що вас цікавлять, і допоможе вибрати відповідний для занять час.

Залишились питання?

Написати коментар