Є питання?
Заповніть форму нижче і ми передзвонимо Вам протягом 30 хвилин або зателефонуйте нам по одному з наших номерів телефону

Курси масажу

Техніки впливу на тіло людини з метою виправлення естетичних недоліків, лікування різних захворювань здавна вивчалися лікарями, знахарями. Наразі всі накопичені століттями секрети, знання можна отримати, закінчивши курси масажу у Дніпрі у навчальному центрі «Еліна». Методика нашої роботи передбачає широке розмаїття програм, спрямованих як на базове вивчення тематики, так і на освоєння професійних прийомів, технік. У нашій школі і новачок, і досвідчений фахівець зможе підібрати для себе оптимальний план навчання.

Центр «Еліна» надає своїм учням можливість займатися в міні-групах або індивідуально, що гарантує повне засвоєння викладеного матеріалу. Однією з особливостей нашого навчання є оптимальне поєднання теоретичних та практичних занять. Вивченню бази, основ приділяється менше часу, ніж відпрацюванню умінь, навичок. Безперечно, теоретичні знання важливі, проте освоєння реально працюючих, дієвих методик потребує більшої кількості часу.

Тривалість навчання

Залежно від того, наскільки поглиблено вивчається масаж, курси в нашому центрі мають різну тривалість. Базові програми, що передбачають навчання з нуля до рівня готового спеціаліста, займають у середньому 40 активних годин. Цього часу достатньо, щоб поглиблено вивчити будь-яку техніку: чи то корекцію фігури, чи то загальнооздоровчу методику.

Для освоєння вузькоспрямованої техніки, наприклад, на курсах масажу обличчя або стоп у Дніпрі, достатньо 2-3 днів занять по 3-5 годин. Розклад уроків узгоджується з групою, що дозволяє зробити процес отримання нової професії чи підвищення кваліфікації максимально комфортним.

Вартість навчання

Розраховується індивідуально для кожної програми, оскільки залежить від багатьох факторів:

 • кількісті занять;
 • інтенсивністі подачі матеріалу;
 • кваліфікації викладача;
 • розміру групи і т.д.

В середньому ціна на дитячий масаж, курси для новачків, які дають знання, навички з нуля, становить 6200 грн. Вартість вузькоспрямованих майстер-класів – від 3200 грн. Ці цифри не є остаточними, оскільки у нашій школі постійно проводяться акції, діють партнерські програми, коли за кожного залученого учня надається знижка.

У ціну навчання входить не тільки отримання всього обсягу знань, опрацювання технік, прийомів практично, а й надання витратних матеріалів.

Курси масажу

Програми навчання

 1. Базовий курс масажу. Унікальна можливість для початківців здобути теоретичні основи нової професії, опрацювати отримані вміння на моделях. У програму входить вивчення фізіологічних особливостей тіла та класичних прийомів роботи з кожною його ділянкою (шийно-комірникова, крижово-поперекова та черевна зони, грудна клітина, кінцівки, кисті та стопи).
 2. Дитячий масаж. Навчання передбачає поглиблене проникнення у тему фізіології дитини, основних патологій у розвитку опорно-рухового апарату. На курсах дитячого масажу у Дніпрі будуть опрацьовані ефективні лікувальні техніки, прийоми тонізації, седації, релаксації.
 3. Основи корекції фігури. Ще одна базова програма, що дозволяє отримати практичні навички скульптурного формування тіла з урахуванням індивідуальних проблемних зон. Детально розглядаються методики лімфодренажа, обгортання, роботи з банками, бамбуковими паличками тощо.
 4. Рефлекторний масаж стоп. Освоєння основних технік впливу на весь організм через натискання на певні ділянки.
 5. Масаж обличчя. Детальне вивчення та практичне застосування однієї з найпопулярніших нині процедур. Наші курси косметологічного, пластичного, гігієнічного масажу дозволять навчитися найефективнішим технікам омолодження, виправлення дефектів, асиметрії обличчя. Такі вміння стануть у нагоді практично в кожному салоні краси.
 6. Курси антицелюлітного масажу. Надають можливість практичного відпрацювання прийомів боротьби з цією поширеною проблемою.
 7. Курси лімфодренажного масажу. Дозволять досконально вивчити складну методику зовнішнього впливу на внутрішні системи організму з метою вирішення проблем набряклості, целюліту, а також для корекції фігури, нормалізації обміну речовин.

Підвищення кваліфікації у навчальному центрі «Еліна» представлено цілою низкою стислих семінарів, майстер-класів різноманітної спрямованості:

 • обгортання;
 • СПА;
 • стоун-терапія;
 • кінезіологічне тейпування;
 • робота з бамбуковими паличками;
 • медова техніка.

Курси масажу

Диплом та працевлаштування

Окрім надання можливості отримати розширену теоретичну базу та відпрацювати практичні навички, навчальний центр «Еліна» видає всім випускникам сертифікати українського та міжнародного зразка. В них вказується вся інформація щодо кваліфікації майстра, специфіки отриманих знань. Наші курси масажу з сертифікатом дозволяють знайти роботу в Україні або за кордоном у будь-якому салоні, що надає послуги подібного профілю.

Після видачі диплома співпраця з нами не закінчується. Ми надаємо реальну допомогу у працевлаштуванні шляхом ознайомлення з базою актуальних вакансій від перевірених роботодавців. Завдяки сприянню, наданому школою, наші найкращі випускники змогли знайти роботу у Києві, Дніпрі, Харкові, Львові та інших містах.

Де проходять заняття

Навчальний центр «Еліна» знаходиться в Дніпрі (Дніпропетровську) за адресою: проспект Д. Яворницького 111, офіс 111. Щоб пройти навчання, необхідно записатись на курси масажу, подзвонивши по телефону, розміщеному на сайті.

Для наших підопічних ми організували максимально комфортний навчальний простір значної площі, оснащений відповідно до останніх тенденцій індустрії краси. У кабінетах зручно здобувати теоретичні знання, відпрацьовувати практичні вміння. Окрім сучасного обладнання центр надає професійні інструменти, якісні витратні матеріали відомих брендів.

Наші викладачі

Однією з найважливіших переваг школи «Еліна» є ретельно підібраний штат наставників. У нас працюють досвідчені, дипломовані фахівці, які досконало обізнані з особливостями, нюансами новітніх та традиційних методик. Численні відгуки про курси масажу у Дніпрі у нашому центрі свідчать про насправді професійний підхід викладачів до процесу навчання, прагнення донести свій досвід до кожного учня з метою підготовки кваліфікованого компетентного майстра.

Скільки коштує курс дитячого масажу?

Ціна сорока годин занять із акцентом на відпрацювання практичних прийомів складає 6200 грн. Можливе індивідуальне навчання за 9200 грн.

Що дають курси масажу?

Залежно від спрямованості програми вони дозволяють освоїти нову спеціальність або поглиблено вивчити окрему техніку.

Де можна працювати після курсів масажу?

Після закінчення навчання кожному випускнику видається сертифікат кваліфікованого майстра. З ним можливе працевлаштування у медичний заклад, салон краси, спортивний центр тощо.

#рабочиемоменты 😊

Серьёзность и сосредоточенность в взгляде, решительность действий в руках✨

Улыбка во время работы приходит с опытом, не переживайте все будет, главное упорство 🙏🏻
Плойка для накрутки локонов от бренда Moser✔️

Очень надежный бренд, качественный инструмент, а самое главное - долговечный ✊

▫️Оригинал
▫️Гарантия
▫️Сервис

Пишите в Директ, нам есть что Вам предложить по хорошей цене 😀
This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed. New posts will not be retrieved for at least 5 minutes.

Спасибі!
Вашу заявку оброблено.
Ми передзвонимо Вам найближчим часом
Ок
Ми навчимо Вас робити
людей красивими
Гроші знецінюються, а
спеціальність – ніколи!
Познайомимося ближче? БЕЗКОШТОВНЕ відвідування уроку
у нашому навчальному центрі!