Є питання?
Заповніть форму нижче і ми передзвонимо Вам протягом 30 хвилин або зателефонуйте нам по одному з наших номерів телефону

Курси манікюру та педикюру

Чисті, акуратні нігті на руках та ногах давно перестали бути лише питанням гігієни. Зараз особлива увага приділяється їхньому дизайну, оформленню. Правильно доглядати за нігтьовою пластиною і шкірою навколо неї в домашніх умовах може далеко не кожен. Якщо мова заходить про нанесення найпростішого малюнка, то втілити у життя фантазії можуть одиниці. Тому професія майстра нігтьового сервісу потрібна як ніколи. Прагнучи максимально відповідати потребам сучасного ринку праці, школа краси «Еліна» проводить курси манікюру у Дніпрі (Дніпропетровську).

Існує ряд причин, з яких проходити навчання необхідно саме у нас:

 1. Різний рівень складності. Здобути необхідні знання, навички, вміння в нашому центрі зможуть як майстри-початківці, так і досвідчені професіонали. Головне, правильно вибрати програму.
 2. Широкі можливості вибору. В арсеналі школи «Еліна» є як універсальні курси манікюру та педикюру, що надають весь спектр інформації про професію, так і вузькоспеціалізовані майстер-класи, де основна увага приділяється освоєнню певної техніки.
 3. Акцент на практику. Розуміючи всю важливість освоєння теорії, ми прагнемо залишити для неї мінімум часу. Левова частка занять присвячена опрацюванню, відточенню, доведенню до досконалості практичних навичок.
 4. Індивідуальний підхід. Для забезпечення викладачам можливості попрацювати з кожним учнем формуються міні-групи (не більше ніж 5, частіше 2-3 особи). Це дозволяє приділити достатньо уваги, виявити та відкоригувати слабкі місця. Бажаючі можуть записатися на індивідуальні курси з манікюру, педикюру.
 5. Доступні ціни. Це одна з найважливіших конкурентних переваг центру «Еліна», бо вартість навчання настільки високого класу в інших школах коштує дорожче. У нас постійно проводяться акції, діють партнерські програми тощо.

Курси манікюру та педикюру

Скільки триває навчання?

Кількість годин залежить від ступеня охвату та глибини програми. За цим критерієм їх можна умовно поділити на дві категорії:

 • базові. Це курси манікюру з нуля, на яких навіть абсолютно непоінформована людина зможе освоїти професію майстра нігтьового сервісу. Навчання включає в середньому 11-16 занять, кожне з яких триває не менше 5-ти годин;
 • вузькоспрямовані. Підходять для фахівців, які мають хоча б мінімальні знання, досвід і бажають розширити, поглибити наявну базу. Навчання триває 1-4 дні залежно від складності програми.

Яка вартість послуг центру «Еліна»?

Розкид цін досить великий, оскільки залежить від тривалості, складності, інтенсивності програми, об’єма знань, умінь, які отримає учень у нашій школі. Наприклад, на базові курси манікюру у Дніпрі ціни стартують від 3400 грн. Повне поглиблене навчання професії майстра нігтьового сервісу коштуватиме 9900 грн. Витрати на проходження вузькоспеціалізованих програм становитимуть від 1400 грн. За умови індивідуального навчання ціна зростає приблизно на третину від стандартної.

У вартість обов’язково входить надання витратних матеріалів, професійного обладнання, інструментів та моделей. Робота з типсами дозволить освоїти основні техніки дизайну, нанесення гель-лаку, проте не зможе замінити взаємодію зі справжньою нігтьовою пластиною.

Курси манікюру та педикюру

Чому навчають на заняттях?

Основні програми представлені наступним переліком:

 1. Базовий курс манікюру та педикюру. Навчання з нуля для новачків, розраховане на 52-56 годин, що дозволяє осягнути ази сучасних технік, методик.
 2. Майстер нігтьового сервісу. Ще одні курси манікюру для початківців, що включають також уроки педикюру, нарощування нігтів. Випускники, які отримали такий сертифікат, являються кваліфікованими фахівцями готовими до роботи в салонах краси.
 3. Базовий курс манікюру з гель-лаком. Передбачає 4 заняття, протягом яких учні зможуть освоїти техніки роботи з різними покриттями, основи дизайну нігтів.
 4. Базовий курс педикюру. Вузькоспрямоване навчання, розраховане на 20-22 години занять. Призначено для фахівців-початківців.
 5. Нарощування нігтів гелем із дизайном. Програма передбачає 2 дні занять, на яких будуть розглянуті та відпрацьовані на практиці основні способи виконання процедури.

Підвищення кваліфікації досвідчених майстрів передбачає проходження майстер-класів тривалістю 1-4 дні. У нас можна пройти курс педикюру та манікюру з апаратної та комбінованої технології, уроки дизайну гель-лаком та флюїдного розпису.

Курси манікюру та педикюру

Отримання диплома

Незалежно від тривалості, специфіки навчання по закінченню випускник отримує сертифікат:

 • український, який дійсний на території нашої країни;
 • міжнародний, що дозволяє працювати за кордоном.

Крім того, наші учні отримують доступ до бази роботодавців, яка допоможе їм швидше визначитись із місцем майбутнього працевлаштування.

Де проходять уроки краси?

Навчання проводиться у оснащених сучасним обладнанням, укомплектованих професійними інструментами залах, де для кожного учня передбачений окремий робочий простір. Ми дбаємо про своїх підопічних, тому прагнемо створити максимум комфорту, що сприяє кращому засвоєнню нових знань, умінь.

Наші курси манікюру у Дніпропетровську проходять за адресою: проспект Д. Яворницького, 111, офіс 111.

Викладачі школи краси «Еліна»

У своїх відгуках випускники завжди кажуть окреме спасибі наставникам, які вклали у них не лише знання, а й частинку душі. Саме вони реалізують індивідуальний підхід до кожного, зважаючи на особливості мислення, швидкість сприйняття інформації, аналізують помилки. Досягти такої високої майстерності їм дозволив чималий досвід, професіоналізм, здобутий за роки роботи, взаємодії з різними клієнтами.

Наші курси навчання манікюру та педикюру користуються популярністю саме завдяки таким чуйним, знаючим, кваліфікованим наставникам.

Скільки коштують курси манікюру та педикюру?

Ціна залежить від складності, тривалості навчання, а також від того, який тип занять, груповий чи індивідуальний, було обрано. Одноденні вузькоспрямовані програми коштують від 1400 грн., базові – від 3400 грн.

Як вибрати курси манікюру та педикюру?

Початківцям варто записатися на базове навчання, яке триває не менше 25 годин. Для професійніх майстрів передбачені майстер-класи, які можна пройти за 1-4 дні.

Як проходять курси манікюру?

Навчання починається з теоретичної частини, що займає мінімум часу. Потім викладач показує та роз’яснює практичний аспект. Більша частина навчальних годин, що залишається, присвячується відпрацюванню отриманих знань, навичок на живих моделях.

#рабочиемоменты 😊

Серьёзность и сосредоточенность в взгляде, решительность действий в руках✨

Улыбка во время работы приходит с опытом, не переживайте все будет, главное упорство 🙏🏻
Плойка для накрутки локонов от бренда Moser✔️

Очень надежный бренд, качественный инструмент, а самое главное - долговечный ✊

▫️Оригинал
▫️Гарантия
▫️Сервис

Пишите в Директ, нам есть что Вам предложить по хорошей цене 😀
This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed. New posts will not be retrieved for at least 5 minutes.

Спасибі!
Вашу заявку оброблено.
Ми передзвонимо Вам найближчим часом
Ок
Ми навчимо Вас робити
людей красивими
Гроші знецінюються, а
спеціальність – ніколи!
Познайомимося ближче? БЕЗКОШТОВНЕ відвідування уроку
у нашому навчальному центрі!