Є питання?
Заповніть форму нижче і ми передзвонимо Вам протягом 30 хвилин або зателефонуйте нам по одному з наших номерів телефону

курси косметолога

Індустрія краси, що розвивається стрімкими темпами, вимагає все більшої кількості обізнаних компетентних професіоналів, які йдуть в ногу з останніми досягненнями в цій сфері. Саме тому курси косметолога в Україні стають все більш популярними, затребуваними. Їх організують переважно у великих містах: Києві, Дніпрі, Львові, Харкові тощо, де попит на цю послугу вищий. Проте далеко не всі вони відповідають необхідному сучасному майстру рівню підготовки.

Школа краси «Еліна» на відміну від багатьох інших – це ліцензований навчальний заклад з чітко налагодженою програмою навчання, постійним штатом кваліфікованих викладачів, професійним оснащенням кабінетів для теоретичних та практичних занять. Мета діяльності центру – не організація цікавих та пізнавальних майстер-класів, а надання дійсно якісних послуг у сфері освіти з можливістю освоєння затребуваної спеціальності. Наші курси косметолога у Дніпрі користуються підвищеним попитом, про що свідчить постійно повна комплектація груп.

Організовані в школі навчальні програми спрямовані на широку цільову аудиторію, яка включає:

 • новачків, які бажають здобути нову високооплачувану професію з практичними навичками, вміннями;
 • людей, які готові засвоювати значні обсяги знань про унікальні техніки догляду за шкірою обличчя;
 • претендентів, зацікавлених у працевлаштуванні в Україні або за кордоном;
 • досвідчених професійних майстрів, націлених на підвищення кваліфікації.

курси косметолога

Тривалість навчання на косметолога

Щоб випустити дійсно компетентного спеціаліста-косметолога, курси повинні тривати не менше одного місяця. Наша школа впровадила та реалізувала поглиблену програму, що дозволяє вивчити цю тему від базових основ до професійного рівня. Її тривалість становить 2 місяці, які включають 80 годин занять. Бажаючі можуть додатково пройти короткі курси пірсингу до 7 годин з метою освоєння ще одного популярного напрямку в індустрії.

Важливо відзначити, що наші програми надають теоретичні знання, проте увага завжди акцентується на освоєнні практичних навичок. Саме вони знадобляться під час виконання робочих обов’язків. Наші курси косметолога-візажиста передбачають виділення до 80% всього часу на практичні уроки. Цього достатньо для відпрацювання теоретичної бази та отримання певного досвіду.

Вартість навчання

Враховуючи, що проходження програми в нашому центрі передбачає отримання унікальних знань, оволодіння секретами професії від справжніх майстрів, ціна є достатньо прийнятною і доступною кожному. Вона формується в залежності від кількості уроків та розраховується за місяць. У нашій школі в учня є можливість відвідувати індивідуальні заняття, що забезпечує максимально глибоке проникнення в тему. Залежно від цього критерію курсів косметолога вартість може збільшуватися приблизно на третину.

У суму оплати, крім надання обладнання та інструментів, входять видаткові матеріали – професійні ліцензовані засоби догляду та препарати. Витрати, пов’язані з пошуком живих моделей для практичного відпрацювання навичок, «Еліна» також бере на себе.

Програма навчання на косметолога

курси косметолога

Курс «Практична косметологія» передбачає отримання повного спектра теоретичних знань та практичних умінь з нуля. У ході його освоєння учні поглиблено вивчають наступні теми:

 1. Будова шкіри, найважливіші функції. Основні біохімічні процеси, що у ній протікають, зокрема, старіння.
 2. Типи шкіри, особливості їхнього функціонування. Правила догляду, процедури, рекомендовані для кожного типа.
 3. Основи дерматології, які зазвичай включаються до професійних курсів лікарів-косметологів.
 4. Основні засади організації робочого простору у кабінеті.
 5. Правила складання косметологічних програм для різних категорій пацієнтів.
 6. Види та техніка виконання сучасних методик чистки обличчя (класична, хімічний пілінг тощо)
 7. Поглиблене вивчення апаратної косметології та фізіотерапії з детальним розглядом таких технологій як ультразвук, електропорація, радіоліфтинг, електропроцедури.
 8. Основи класичного масажу обличчя.

Пірсинг. Базовий курс передбачає вивчення теоретичної бази: будову тіла людини, критерії вибору інструментів, правила безпеки та дезінфекції, технологію проведення процедури. Відпрацювання практичних прийомів включає роботу з найбільш поширеними зонами: ніс, вуха, пупок. Також ці курси косметологів з нуля поглиблено вивчають техніку встановлення мікродермалів.

Видача диплома

Успішне закінчення навчання передбачає отримання сертифіката, у якому зазначається рівень кваліфікації майстра. Цей документ має вирішальне значення при працевлаштуванні, оскільки забезпечує прийом до колективу студій краси найвищого класу в Україні.

Можливість роботи в салонах за кордоном гарантована за умови отримання сертифікату міжнародного зразка, який також видається нашим навчальним центром.

Випускникам «Еліни» надається актуальна база роботодавців із найкращими пропозиціями на ринку праці, що суттєво полегшує пошук гідної роботи.

курси косметолога

Де проходять курси косметолога у Дніпропетровську (Дніпрі)

Навчальний центр «Еліна» знаходиться на проспекті Д. Яворницького, який є центральною вулицею міста. Така дислокація максимально зручна у плані логістики, оскільки забезпечує учням доступ до громадського транспорту.

Викладачі школи краси

Наші наставники – це окремий привід для гордості, тому що кожен з них є професіоналом своєї справи з багаторічним стажем практичної діяльності. Навчання під їх керівництвом передбачає не тільки освоєння базових умінь, сучасних процедур і технік, а й отримання реальних дієвих рекомендацій щодо спілкуванням з клієнтами, побудови довірчих відносин, подолання конфліктних ситуацій.

Закінчити курси косметолога у навчальному центрі «Еліна» означає отримати різноманітні безцінні знання від майстрів – переможців українських та міжнародних конкурсів, а також серйозний практичний досвід. Наші випускники – це повністю підготовлені фахівці, які освоїли найсучасніші техніки та процедури догляду за обличчям.

FAQ

Скільки коштує курси косметолога?

Ціна залежить від специфіки навчання та становить 5200 грн/міс. за групові заняття та 7200 грн/міс. – за індивідуальні.

Курси косметолога: що для цього потрібно?

Насамперед бажання здобути нову спеціальність, що відкриває широкі можливості професійної реалізації. Для запису достатньо зателефонувати по номеру, вказаному на сайті, або заповнити форму зворотнього зв’язку. Усі необхідні інструменти та витратні матеріали надає навчальний центр «Еліна».

Як вибрати курси косметолога?

Важливо звертати увагу на наявність ліцензії, можливість отримання диплому за результатами навчання. Про добре організовані курси косметолога відгуки також позитивні, тому варто знайти їх в Інтернеті. Наш центр відповідає всім перерахованим вище критеріям, тому є відмінним варіантом вибору як для новачків, так і для досвідчених майстрів.

FAQ

Скільки коштує курси косметолога?

Ціна залежить від специфіки навчання та становить 5200 грн/міс. за групові заняття та 7200 грн/міс. - За індивідуальні.

Курси косметолога: що для цього потрібне?

Насамперед бажання здобути нову спеціальність, що відкриває широкі можливості професійної реалізації. Для запису достатньо зателефонувати, вказаному на сайті або заповнити форму зворотнього зв'язку. Усі необхідні інструменти та витратні матеріали надає навчальний центр «Еліна».

Як вибрати курси косметолога?

Важливо звертати увагу на наявність ліцензії, можливість отримання диплому за підсумками навчання. Про хороші курси косметолога також позитивні відгуки, тому варто почитати про них в Інтернеті. Наш центр відповідає всім перерахованим вище критеріям, тому є відмінним варіантом вибору як для новачків, так і для досвідчених майстрів.

#рабочиемоменты 😊

Серьёзность и сосредоточенность в взгляде, решительность действий в руках✨

Улыбка во время работы приходит с опытом, не переживайте все будет, главное упорство 🙏🏻
Плойка для накрутки локонов от бренда Moser✔️

Очень надежный бренд, качественный инструмент, а самое главное - долговечный ✊

▫️Оригинал
▫️Гарантия
▫️Сервис

Пишите в Директ, нам есть что Вам предложить по хорошей цене 😀
This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed. New posts will not be retrieved for at least 5 minutes.

Спасибі!
Вашу заявку оброблено.
Ми передзвонимо Вам найближчим часом
Ок
Ми навчимо Вас робити
людей красивими
Гроші знецінюються, а
спеціальність – ніколи!
Познайомимося ближче? БЕЗКОШТОВНЕ відвідування уроку
у нашому навчальному центрі!