Є питання?
Заповніть форму нижче і ми передзвонимо Вам протягом 30 хвилин або зателефонуйте нам по одному з наших номерів телефону

курси нарощування вій

Вії на очах дівчини давно перестали бути просто частиною волосяного покриву, а перетворилися на базовий елемент створення ефектного стильного образу. Ніщо так не збільшує розріз і не коригує форму ока, як доглянуті, грамотно нарощені підкручені волоски. Довірити таку ювелірну роботу клієнт наважиться тільки професійному майстру, який пройшов необхідне навчання. Тому курси вій, на яких викладають техніки догляду за цією зоною обличчя, набули широкої популярності.

Навчальний центр «Еліна» розробив цілу низку програм у цій сфері, метою яких є отримання глибоких теоретичних знань з детальним опрацюванням на практичних заняттях. Вони дозволять до досконалості відточити майстерність у найсучасніших технологіях ламінування, колагенування, зміцнення ботоксом, фарбування тощо.

Наші курси нарощування вій проводяться у Дніпрі та відповідають європейським стандартам за рівнем професіоналізму викладачів, оснащенням навчальних залів, широтою охоплення тематики.

Тривалість програм

Залежно від складності техніки, що вивчається, інтенсивності подачі матеріалу навчання може бути розраховане на 1-6 днів з активною зайнятістю по 6-7 годин. Одного дня зазвичай достатньо для ознайомлення та практичного опрацювання окремої методики: фарбування, ламінування та ін. Якщо передбачається комплексне вивчення процедур догляду та нарощування вій, курси тривають близько тижня, за який учень зможе повністю освоїти новий напрямок у професії.

Якщо говорити про співвідношення теорії та практики у структурі занять, то вона становить приблизно 20 до 80%. Адже від якості освоєння учнем отриманих навичок та умінь безпосередньо залежить його професіоналізм.

Вартість програм

Як і тривалість вона залежить від специфіки, глибини розкриття тематик та широти охоплення різних технік. Важливо відзначити, що професійна освіта, яку надає навчальний центр «Еліна», є більш доступною, ніж багато сучасних майстер-класів, що не несуть особливої практичної цінності.

Крім того, курси нарощування та ламінування вій включають безкоштовне користування сертифікованими високоякісними витратними матеріалами та можливість відточування навичок на живих моделях, оскільки робота з манекеном ніколи не зможе замінити взаємодію з реальним клієнтом.

курси нарощування вій

Що включає навчання у нашій школі

Вивчення цього напряму косметології розбито на чотири програми, які можна проходити окремо.

  1. Lashmaker під ключ. Базові курси професійного нарощування вій, що дозволяють опанувати професію з нуля. Передбачають вивчення теоретичної бази, що включає анатомію будови ока та волосяного покриву, основні види дизайнів та найсучасніші техніки, критерії вибору інструментів та матеріалів, найважливіші правила організації робочого місця. Практична частина передбачає відпрацювання класичної та об’ємної технології, методик корекції та зняття.
  2. Lashmaker Prof. Найповніша комплексна програма, розрахована на 6 днів інтенсивних занять, при чому лише перший із них присвячений теорії. У ході навчання майбутній майстер вивчить техніки класичного та об’ємного (3D-6D) нарощування з різними ефектами (лисичий, ляльковий, котячий і т.д.), методику ламінування, навчиться підбирати оптимальний варіант кріплення пучків до конкретної форми ока. Це найкращі курси нарощування вій для новачків, які прагнуть здобути нову спеціальність. Він дозволяє за повної відсутності базових знань наблизитися до професійного рівня лише за тиждень.
  3. Ламінування вій. Коротка програма, що дозволяє за день вивчити теоретично і, головне, практично тонкощі цієї процедури.
  4. Ламінування вій + ботокс + фарбування вій. Комплексне навчання додатковим технікам догляду за волосками з метою підтримання їх здорового зовнішнього вигляду та покращення естетичної складової.

Отримання сертифіката

Зважаючи на те, що школа краси «Еліна» має ліцензію на надання навчальних послуг, видані нею документи мають реальний авторитет при прийомі на роботу. Кожен випускник наших курсів вій у Дніпрі має змогу отримати два дипломи:

  • український, який передбачає працевлаштування в салон краси преміум-класу Києва, Харкова, Львова та інших міст;
  • міжнародного зразка, що дає право працювати за кордоном.

курси нарощування вій

Окрім видачі сертифікату, наш центр прагне допомогти вихованцям знайти максимально вдалий варіант шляхом надання доступу до актуальної бази роботодавців.

Де можна записатися на курси з нарощування вій

«Еліна» має максимально зручну з точки зору доступності дислокацію у центрі Дніпра на проспекті Д. Яворницького. Запис здійснюється за телефоном або за допомогою заповнення форми на сайті.

Навчання організовано в оснащених сучасним обладнанням просторих залах, де учням зручно отримувати теоретичні та відпрацьовувати практичні знання. Користування необхідними інструментами забезпечується навчальним центром безкоштовно. Від учня потрібно лише бажання і прагнення професійного зростання та реалізації.

Наші викладачі

У нашій школі працюють виключно професійні досвідчені майстри, які досконало знають нюанси та секрети виконання процедур та здатні в повному обсязі донести необхідну інформацію до учнів. Індивідуальний підхід до кожного стає можливим завдяки формуванню невеликих за кількістю людей груп. Навчений нашими викладачами майстер з нарощування вій, який успішно пройшов курси, є повністю готовим до роботи співробітником, який не потребує додаткового стажування.

FAQ

Як вибрати курси нарощування вій?

Насамперед варто звернути увагу на наявність ліцензії та позитивних відгуків про організацію, яка надає послуги з навчання. Таким критерієм відповідає школа краси «Еліна», чий професійний рівень підготовки фахівців відомий багатьом салонам в Україні та за кордоном.

Скільки тривають курси з нарощування вій?

Термін навчання залежить від складності програми, кількості техніки, яку необхідно освоїти. У середньому вона становить від 1 до 6 днів.

Скільки коштують курси нарощування вій?

Сума залежить від кількості, інтенсивності занять, складності навчальної програми. Ціни варіюються в межах 1700–6700 грн.

#рабочиемоменты 😊

Серьёзность и сосредоточенность в взгляде, решительность действий в руках✨

Улыбка во время работы приходит с опытом, не переживайте все будет, главное упорство 🙏🏻
Плойка для накрутки локонов от бренда Moser✔️

Очень надежный бренд, качественный инструмент, а самое главное - долговечный ✊

▫️Оригинал
▫️Гарантия
▫️Сервис

Пишите в Директ, нам есть что Вам предложить по хорошей цене 😀
This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed. New posts will not be retrieved for at least 5 minutes.

Спасибі!
Вашу заявку оброблено.
Ми передзвонимо Вам найближчим часом
Ок
Ми навчимо Вас робити
людей красивими
Гроші знецінюються, а
спеціальність – ніколи!