курси нарощування вій

Нарощені вії допомагають створити стильний та ефектний образ, скоригувати форму та розріз очей. Але таку ювелірну роботу варто довірити лише професіоналу, який пройшов курси краси і відточив свої вміння до автоматизму.

Навчальний центр «Еліна» проводить навчання нарощування вій, фарбування, ламінування, колагенування та зміцнення ботоксом. Ми розробили кілька програм, під час проходження яких ви зможете вивчити теорію та застосувати її на практиці.

Усі курси відповідають європейським стандартам якості. У школі нарощування вій викладають професійні майстри з великим досвідом роботи. Навчальні зали обладнані всім необхідним, під час проходження курсів ми пропонуємо якісні витратні матеріали.

Навчання нарощуванню вій – це вкладення у Ваше майбутнє

Тривалість навчання залежить від інтенсивності подачі матеріалу та техніки, що вивчається. У середньому проходження курсів займає 1-6 днів із зайнятістю протягом 6-7 ак. годин. За цей час учень може ознайомитися з теорією та приступити до її практичного відпрацювання.

Зверніть увагу! 80% часу під час навчання займає практика. Це дає можливість повністю закріпити навички та стати спеціалістами у вибраній галузі.

Скільки коштують курси з нарощування вій у Дніпрі.

Ціна курсів з нарощування та ламінування вій залежить від обраної програми, її інтенсивності та складності. Під час професійної освіти навчальний центр «Еліна» надає всі матеріали преміум-якості, вони вже включені до вартості навчання. Також ми самостійно шукаємо моделей для відпрацювання різних технік та швидкості. Протягом курсів нарощування вій у Дніпрі наші учениці дізнаються не лише про особливості та відмінності матеріалів, навчаються їх правильно вибирати, а й набувають навичок взаємодії з клієнтами.

курси нарощування вій

Що включає навчання у нашій школі

Вивчення цього напряму косметології розбито на чотири програми, які можна проходити окремо.

1. Lashmaker під ключ. Базові курси професійного нарощування вій, що дозволяють опанувати професію з нуля. Передбачають вивчення теоретичної бази, що включає анатомію будови ока та волосяного покриву, основні види дизайнів та найсучасніші техніки, критерії вибору інструментів та матеріалів, найважливіші правила організації робочого місця. Практична частина передбачає відпрацювання класичної та об’ємної технології, методик корекції та зняття.
    2. Lashmaker Prof. Найповніша комплексна програма, розрахована на 6 днів інтенсивних занять, при чому лише перший із них присвячений теорії. У ході навчання майбутній майстер вивчить техніки класичного та об’ємного (3D-6D) нарощування з різними ефектами (лисичий, ляльковий, котячий і т.д.), методику ламінування, навчиться підбирати оптимальний варіант кріплення пучків до конкретної форми ока. Це найкращі курси нарощування вій для новачків, які прагнуть здобути нову спеціальність. Він дозволяє за повної відсутності базових знань наблизитися до професійного рівня лише за тиждень.
    3. Ламінування вій. Коротка програма, що дозволяє за день вивчити теоретично і, головне, практично тонкощі цієї процедури.
    4. Ламінування вій + ботокс + фарбування вій. Комплексне навчання додатковим технікам догляду за волосками з метою підтримання їх здорового зовнішнього вигляду та покращення естетичної складової.

Отримання сертифіката

Зважаючи на те, що школа краси «Еліна» має ліцензію на надання навчальних послуг, видані нею документи мають реальний авторитет при прийомі на роботу. Кожен випускник наших курсів вій у Дніпрі має змогу отримати два дипломи:

• український, який передбачає працевлаштування в салон краси преміум-класу Києва, Харкова, Львова та інших міст;
    • міжнародного зразка, що дає право працювати за кордоном.

курси нарощування вій

Окрім видачі сертифікату, наш центр прагне допомогти вихованцям знайти максимально вдалий варіант шляхом надання доступу до актуальної бази роботодавців.

Де можна записатися на курси з нарощування вій

«Еліна» має максимально зручну з точки зору доступності дислокацію у центрі Дніпра на проспекті Д. Яворницького. Запис здійснюється за телефоном або за допомогою заповнення форми на сайті.

Навчання організовано в оснащених сучасним обладнанням просторих залах, де учням зручно отримувати теоретичні та відпрацьовувати практичні знання. Користування необхідними інструментами забезпечується навчальним центром безкоштовно. Від учня потрібно лише бажання і прагнення професійного зростання та реалізації.

Наші викладачі

У нашій школі працюють виключно професійні досвідчені майстри, які досконало знають нюанси та секрети виконання процедур та здатні в повному обсязі донести необхідну інформацію до учнів. Індивідуальний підхід до кожного стає можливим завдяки формуванню невеликих за кількістю людей груп. Навчений нашими викладачами майстер з нарощування вій, який успішно пройшов курси, є повністю готовим до роботи співробітником, який не потребує додаткового стажування.

Як вибрати курси нарощування вій?

Насамперед варто звернути увагу на наявність ліцензії та позитивних відгуків про організацію, яка надає послуги з навчання. Таким критерієм відповідає школа краси «Еліна», чий професійний рівень підготовки фахівців відомий багатьом салонам в Україні та за кордоном.

Скільки тривають курси з нарощування вій?

Термін навчання залежить від складності програми, кількості техніки, яку необхідно освоїти. У середньому вона становить від 1 до 6 днів.

Скільки коштують курси нарощування вій?

Сума залежить від кількості, інтенсивності занять, складності навчальної програми. Ціни варіюються в межах 1700–6700 грн.