Барберінг (21 ак. година)

Тривалість
3 дні (21 ак.год)
с 10.00 до 14.00 або с 14.00 до 18.00
Вартість
Вартість курса: 4500 грн. (21 ак.год)
Група 4-6 чол. Індивідуальне навчання: 10000 грн. (21.ак.год)
Відпрацювання
Практичне відпрацювання всіх тем за програмою. Забезпечення матеріалами та моделями.
Запишись на БЕЗКОШТОВНЕ відвідування уроку в навчальному центрі Еліна Запишись на БЕЗКОШТОВНЕ відвідування уроку в навчальному центрі Еліна Запишись на БЕЗКОШТОВНЕ відвідування уроку в навчальному центрі Еліна
Програма курсу
Практичний курс

 

  • 4 види Fade із докладною консультацією вибору конфігурації стрижки, відштовхуючись від анатомічної будови черепа.
  • Лінії, шари, градація – базові техніки у сучасних чоловічих стрижках.
  • Повний розбір технік та форм при побудові чоловічої стрижки.
  • Моделювання бороди з дотриманням геометричних форм.
  • Адаптація стрижки під клієнта.
  • Правильне положення тіла та рук у процесі роботи.
  • Робота на кучерявому волоссі.
  • Розбір стайлінгу.

Проводиться унікальна система навчання, що об’єднала у собі сукупність фундаментальних технік побудови стрижки.

 

Курс уже для діючих майстрів перукарів.

Після закінчення курсу видається сертифікат:

– українського зразка;

– міжнародного зразка .

Витратні матеріали на період навчання надаються Навчальним центром.

ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ по закінченню курсу.

Професія барбера на слуху не так давно, але як користується попитом! Та й ставлення до професії зараз зовсім інше. Сьогодні регулярні візити до салону професійного майстра – прерогатива не тільки жінок. Чоловіки вже оцінили, як їхній власний стиль впливає на самовідчуття, взаємини з оточуючими, налагодження бізнес-контактів – остаточно та безповоротно прийшло розуміння, що високий соціальний статус відкидає байдуже ставлення до себе і як багато (зокрема і для чоловіка!) означає зовнішній вигляд.

Мати красиву доглянуту бороду і носити модну чоловічу стрижку – означає бути в тренді, а тому й бажання опанувати цю незвичайну професію цілком зрозуміле. Ось тільки народжується головне питання: де ж тебе навчать не просто тримати інструмент, але й прищеплять почуття стилю, навчать відчувати клієнта і перевершувати його очікування? Заголовки більшості посередніх перукарських курсів рясніють рекламними гаслами: секрети майстрів, чарівні техніки, казкові перспективи. Насправді ж – випускник найчастіше набуває основних перукарських навичок. По факту, для клієнта велике щастя – зустріти не просто перукаря, а справжнього професіонала, який розуміє, як створити модний унікальний імідж та надати доглянутому вигляду його обличчю. Курси барберінгу у Навчальному Центрі «Еліна» – це не гучні заяви!

Статус та накопичений досвід дозволили нам створити те саме місце, де застосовують унікальні технології у навчанні. Це не тільки (і не стільки!) теорія, а й ритм і рух, максимум практичних відпрацювань, живого спілкування з чуйними майстрами своєї справи та відточування навичок на межі професійних можливостей, щоб осягнути всю суть мистецтва створення чоловічих стрижок.

Крок за кроком, старанно і ретельно, все впевненіше і впевненіше Ви зможете виробити свій власний стиль роботи: ми кожен день готові підказувати та допомагати своїм учням у освоєнні цікавої професії, а також супроводжувати Вас у прагненні стати кращим барбером, поки решта майстрів продовжуватиме робити зачіска шаблонів. Адже барбершоп – сьогодні не просто салон, а клуб для справжніх чоловіків, які прагнуть виглядати мужньо і цінують охайність і стиль. Цей привілей може зрівнятися хіба що із суто чоловічими заняттями, адже кожне подібне відвідування барбершопу – це ще й адреналін, який несе таку потужну мужню енергетику. Висококласні барбери віртуозно володіють лезами та ножицями, перетворюючи будь-яку процедуру на своєрідний атракціон для чоловіків.

Таким чином, сам процес викликає не менший інтерес і захоплення, ніж отриманий результат від виконаної роботи. А тому курси барберингу в Навчальному центрі «Еліна» зроблять із Вас майстри, результати роботи якого всіляко доведуть, що hand made – синонім якості, а диплом про отримання відповідних знань суттєво зміцнить Ваші позиції серед конкурентів.

Залишились питання?
Заповніть форму нижче і ми передзвонимо Вам протягом 30 хвилин або зателефонуйте нам по одному з наших номерів телефону
Написати коментар
Коментарі
Коментарів поки що немає. Ви можете бути першим :)
Спасибі!
Вашу заявку оброблено.
Ми передзвонимо Вам найближчим часом
Ок
Ми навчимо Вас робити
людей красивими
Гроші знецінюються, а
спеціальність – ніколи!
Познайомимося ближче? БЕЗКОШТОВНЕ відвідування уроку
у нашому навчальному центрі!