Барберінг (21 ак. година)

Тривалість
Барберінг (21 ак. година)
Вартість
група: 3500 грн (6 осіб)
Програма курсу
Практичний курс

 

  • 4 види Fade із докладною консультацією вибору конфігурації стрижки, відштовхуючись від анатомічної будови черепа.
  • Лінії, шари, градація – базові техніки у сучасних чоловічих стрижках.
  • Повний розбір технік та форм при побудові чоловічої стрижки.
  • Моделювання бороди з дотриманням геометричних форм.
  • Адаптація стрижки під клієнта.
  • Правильне положення тіла та рук у процесі роботи.
  • Робота на кучерявому волоссі.
  • Розбір стайлінгу.

Проводиться унікальна система навчання, що об’єднала у собі сукупність фундаментальних технік побудови стрижки.

 

Курс уже для діючих майстрів перукарів.

Після закінчення курсу видається сертифікат:

– українського зразка;

– міжнародного зразка (за попереднім замовленням оплачується окремо).

Витратні матеріали на період навчання надаються Навчальним центром.

ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ по закінченню курсу.

Професія барбера на слуху не так давно, але як користується попитом! Та й ставлення до професії зараз зовсім інше. Сьогодні регулярні візити до салону професійного майстра – прерогатива не тільки жінок. Чоловіки вже оцінили, як їхній власний стиль впливає на самовідчуття, взаємини з оточуючими, налагодження бізнес-контактів – остаточно та безповоротно прийшло розуміння, що високий соціальний статус відкидає байдуже ставлення до себе і як багато (зокрема і для чоловіка!) означає зовнішній вигляд.

Мати красиву доглянуту бороду і носити модну чоловічу стрижку – означає бути в тренді, а тому й бажання опанувати цю незвичайну професію цілком зрозуміле. Ось тільки народжується головне питання: де ж тебе навчать не просто тримати інструмент, але й прищеплять почуття стилю, навчать відчувати клієнта і перевершувати його очікування? Заголовки більшості посередніх перукарських курсів рясніють рекламними гаслами: секрети майстрів, чарівні техніки, казкові перспективи. Насправді ж – випускник найчастіше набуває основних перукарських навичок. По факту, для клієнта велике щастя – зустріти не просто перукаря, а справжнього професіонала, який розуміє, як створити модний унікальний імідж та надати доглянутому вигляду його обличчю. Курси барберінгу у Навчальному Центрі «Еліна» – це не гучні заяви!

Статус та накопичений досвід дозволили нам створити те саме місце, де застосовують унікальні технології у навчанні. Це не тільки (і не стільки!) теорія, а й ритм і рух, максимум практичних відпрацювань, живого спілкування з чуйними майстрами своєї справи та відточування навичок на межі професійних можливостей, щоб осягнути всю суть мистецтва створення чоловічих стрижок.

Крок за кроком, старанно і ретельно, все впевненіше і впевненіше Ви зможете виробити свій власний стиль роботи: ми кожен день готові підказувати та допомагати своїм учням у освоєнні цікавої професії, а також супроводжувати Вас у прагненні стати кращим барбером, поки решта майстрів продовжуватиме робити зачіска шаблонів. Адже барбершоп – сьогодні не просто салон, а клуб для справжніх чоловіків, які прагнуть виглядати мужньо і цінують охайність і стиль. Цей привілей може зрівнятися хіба що із суто чоловічими заняттями, адже кожне подібне відвідування барбершопу – це ще й адреналін, який несе таку потужну мужню енергетику. Висококласні барбери віртуозно володіють лезами та ножицями, перетворюючи будь-яку процедуру на своєрідний атракціон для чоловіків.

Таким чином, сам процес викликає не менший інтерес і захоплення, ніж отриманий результат від виконаної роботи. А тому курси барберингу в Навчальному центрі «Еліна» зроблять із Вас майстри, результати роботи якого всіляко доведуть, що hand made – синонім якості, а диплом про отримання відповідних знань суттєво зміцнить Ваші позиції серед конкурентів.

Залишились питання?
Заповніть форму нижче і ми передзвонимо Вам протягом 30 хвилин або зателефонуйте нам по одному з наших номерів телефону
Написати коментар
Коментарі
Коментарів поки що немає. Ви можете бути першим :)
Спасибі!
Вашу заявку оброблено.
Ми передзвонимо Вам найближчим часом
Ок
Ми навчимо Вас робити
людей красивими
Гроші знецінюються, а
спеціальність – ніколи!