Афрокосы.Точечное плетение

Тривалість
2 дні (11-15 ак.годин)
З 10.00 до 17.00
Графік навчання може коригуватися.
Вартість
Індивідуальне навчання.
Сума навчання: 9000 грн.
Відпрацювання
Практичне відпрацювання за програмою. Забезпечення матеріалами та моделями.
Програма курсу
Перший день

Програма навчання:

Теорія та відпрацювання на “Моніці”

1.Різновиди матеріалів;

2.Підготовка волосся до плетіння;

3.Порядок поділу голови;

4.Поділ канікалону на зони та проділи;

5.Схеми поділу:

•  шаховий порядок;
  • трикутний поділ;
  • індивідуальний підбір схеми з урахуванням особливостей форми голови;

6.Різновид штучного матеріалу:

• Се-дреди;
  • Де-дреди;
  • тонкі афрокоси;
  • товсті афрокоси;
  • афрокоси-гофре;
  • зізі;
  • кольорові нитки

7.Догляд за волоссям та афропричісками;

8.Варіанти поєднання матеріалу та видів плетіння

9. Рекомендації клієнту з носіння афрокос;

10.Відпрацювання на манекені

Другий день

Практика:

• Опрацювання афрокос (афро, зізі, брейди) на моделі

Після закінчення курсу видається сертифікат:

– українського зразка;

– міжнародного зразка .

Витратні матеріали на період навчання надаються Навчальним центром.

Курси плетіння афрокосичок у Дніпропетровську — унікальна можливість навчитися виконувати цю модну зачіску професійно.
Викладач:
Полубехіна Оксана

Афрокоси. Точкове плетіння.

Навчальний центр «Еліна» пропонує широкий спектр програм як комплексних, наприклад, перукарські курси з нуля, базовий курс манікюру та педикюру, так і за конкретними напрямками. Серед курсів вузької спрямованості максимальну популярність має Афрокоси: навчання точковому плетенню.

Він дозволить з нуля освоїти різні техніки створення афрозачісок і відточити навички на практиці при роботі з живим волоссям.

Програма навчання плетіння афрокос

Мета кожного нашого курсу - підготовка майстра з реальними практичними вміннями, тому левова частка часу занять відводиться на відпрацювання технік на живих моделях. Програма Плетіння афрокосичок навчання передбачає протягом 2-х днів.

Програма навчання плетіння афрокос
Спочатку учні освоюють теоретичну основу:

• види матеріалів, що вплітаються в коси;
  • послідовність підготовки волосся до процедури;
  • найпопулярніші схеми поділу волосся на зони, з урахуванням особливостей будови черепа та структури волосся;
  • поділ канекалону (штучного матеріалу)
  • різновиди плетіння (товсті та тонкі коси, афрокоси-гофре, зізі, кольорові нитки) та техніки їх виконання;
  • алгоритм догляду за зачіскою після процедури та рекомендації для клієнтів.

На завершення першого заняття відбувається навчання афроплетінню на манекені.

На другий день курси краси повністю присвячені відпрацюванню вивчених раніше технік на моделях, яких надає навчальний центр. Крім того, у вартість курсу входять інструменти та витратні матеріали.

Чого очікувати після проходження курсу з плетіння афрокос

По-перше, освоєння програми дозволяє отримати цінні знання про техніки точкового плетіння та реальні вміння у роботі з волоссям різного типу та структури. По-друге, кожному випускнику центру «Еліна» видається сертифікат про те, що за курсом Афрокосички навчання пройшло у повному обсязі. У цьому документі прописується кваліфікація майстра та отримані навички.

Враховуючи, що сертифікат видається українського та міжнародного зразка, він дає змогу отримати роботу в салоні краси як в Україні, так і за кордоном.

Для кого наше навчання плетиву афрокосичок

У нашій школі краси плести афрокоси може навчитися кожен. Практикуючі майстри зможуть вивести професіоналізм на більш високий рівень, отримавши нові навички та сертифікат. Це дозволить розширити базу клієнтів за рахунок надання додаткової популярної послуги. Початківці також без проблем освоять практичну та теоретичну базу програми, оскільки вона складена грамотним досвідченим викладачем. Навіть дівчата, які не працюють в індустрії краси, можуть пройти курс, щоб навчитися точковому плетінню для домашнього застосування.

Записатися на курси афрокосичок у нашій школі краси у Дніпрі – це реальна можливість отримати нові знання та практичні вміння всього за 2 дні насичених та цікавих занять. Це шанс перейняти майстерність та професійні секрети у кваліфікованого викладача за справді розумною ціною. Дізнайтеся подробиці у нашого менеджера та записуйтесь на курс якнайшвидше!

Яка на навчання афроплетінню ціна у навчальному центрі «Еліна»?

Навчання – індивідуальне, вартість доступна та становить 7500 грн. Тривалість – 2 дні.

Як записатись на курс?

Для цього необхідно заповнити форму на сайті або зателефонувати нашому менеджеру, який підбере оптимальний графік відвідування занять.

Як проходить навчання плетінню афрокос?

Після короткого вивчення теоретичної бази починається практична частина із відпрацюванням навичок на реальних моделях.

Залишились питання?

Написати коментар