Тритментолог. Базовый курс

з 10.00 до 18.00
Вартість
8500 грн (40 ак.годин)
Група 2-4 чол. Індивідуально: 13500 грн. (40 ак.годин)
Відпрацювання
Практичне відпрацювання всіх тем за програмою. Забезпечення матеріалами та моделями.
Програма курсу
Програма курсу:
  • Молекулярне відновлення із застосуванням ультразвукового прасування
  • Ботокс гарячий
  • Кератинове випрямлення
  • Холодне-тепле відновлення волосся 2D-3D для блонду
  • Глибока реконструкція для пошкодженого волосся
  • Білкове протеїнове відновлення волосся (4-5 ступінь пошкодження)

В курсі буде пройдено:
  • Проведення процедур
  • Нюанси проведення процедури
  • Санітарно-гігієнічні норми
  • Протипоказання до процедури
  • Знайомство з матеріалом
  • Відпрацювання на моделях

4 інтенсивних дня, де будуть представлені, найзатребуваніші на сьогоднішній день серед клієнтів, процедури для відновлення волосся.

Витратні матеріали на період навчання надаються школою!

На курс ви берете свій інструмент: фен, гребінець, праска.

Після закінчення курсу видається сертифікат:

– українського зразка;

– міжнародного зразка.

Витратні матеріали на період навчання надаються Навчальним центром.

Тритментолог. Базовий курс

Тритментолог – досвідчений перукар, здатний лікувати та відновлювати волосся. Він добре розуміється на структурі, типах, причинах випадання пасм. Тритментолог виконує різні процедури – від кератинового випрямлення до протеїнового білкового відновлення. Стати таким фахівцем допоможуть інтенсивні курси лікування волосся. Навчальний центр “Еліна” запрошує всіх бажаючих здобути затребувану професію та освоїти нові навички!

Навчання лікуванню волосся у Дніпрі від професіоналів Школи Краси "Еліна"

Курси перукаря від дніпровського центру "Еліна" дають унікальну можливість навчитися професії тритментолога. Заняття проводяться досвідченими викладачами, які допоможуть стати справжнім майстром.

Навчання лікуванню волосся у Дніпрі від професіоналів Школи Краси Еліна
Нас обирають, бо ми:

• забезпечуємо індивідуальний підхід;
  • присвячуємо більшу частину занять практичного відпрацювання;
  • знайомимо з необхідними інструментами та матеріалами;
  • навчаємо затребуваним методам відновлення волосся.

Наприкінці курсів лікування волосся студенти отримують рекомендації щодо працевлаштування, формування та розширення клієнтської бази. Заняття підійдуть як новачкам, так і досвідченим перукарям, які бажають підвищити кваліфікацію.

Програма навчання лікування волосся

Заняття відбуваються протягом 4 днів. Курси лікування волосся складаються з двох блоків:

• Теоретичного. Викладач детально розбирає структуру волосся, анатомію шкіри голови, їх захворювання. Він знайомить студентів з видами відновлювальних процедур та докладно розповідає, як користуватися ультразвуковою праскою, гарячим ботоксом. Учні дізнаються, як правильно проводити холодно-тепле відновлення волосся 2D-3D, кератинове випрямлення. Студенти також освоять техніку лікування та відновлення волосся 4–5 ступеня ушкодження. Ви ознайомитеся із санітарно-гігієнічними нормами та навчитеся готувати інструменти до роботи.
  • Практичного. Протягом трьох днів учні проведуть різні відновлювальні процедури – від молекулярного до протеїнового білкового – під наглядом викладача. Наприкінці курсу ви отримаєте рекомендації щодо подальшого догляду за проблемним волоссям.

Після закінчення навчання лікуванню волосся студентам видають сертифікати двох зразків – українського та міжнародного.

Якщо ви хочете працювати тритментологом, пропонуємо пройти вузькоспрямовані заняття. Наприклад, курси кератинового випрямлення волосся. На них ви детально ознайомитеся з усіма тонкощами, нюансами та секретами процедур.

Програма навчання лікування волосся

Ціна на курси лікування волосся

Вартість залежить від формату навчання. Індивідуальні заняття коштуватимуть студенту 13 500 гривень. Професійні б'юті курси у групі з 2–4 осіб коштують дешевше – 7 900 гривень.

Під час навчання ми забезпечуємо потрібні матеріали. Центр "Еліна" також надає моделей для відпрацювання навичок. При собі студентам потрібно мати тільки фен, гребінець та праску.

Часті питання про навчання нарощування волосся

Скільки тривають курси лікування у Дніпрі?

Навчання триває 4 дні. Курси у Дніпрі розраховані на заняття по 7–8 год.(40 ак.год) на добу.

Чому варто вибрати Школу Краси "Еліна"?

Інтенсивні курси лікування волосся ведуть майстри з багатим досвідом роботи. Центр “Еліна” дає максимум корисної інформації та присвячує 80% часу практичному відпрацюванню навичок на моделях.

Що входить до вартості курсів?

У ціну включено чотириденне навчання та витратні матеріали. Пошуком моделей центр "Еліна" займається самостійно. При собі студентам необхідно мати лише інструменти – фен, гребінець та праску.

Залишились питання?

Написати коментар