Курси флористики

Створення оригінальних букетів з квітів, солодощів, фруктів, що отримало назву «флористика», набирає популярності з року в рік. Це прекрасна можливість підняти настрій близькій людині, зробити свято максимально яскравим, запам’ятати його надовго. Головне, у цьому процесі – довірити справу справжньому професіоналові. Саме таких фахівців готують курси флориста у Дніпрі, розроблені та організовані навчальним центром «Еліна».

Заняття у нас – це поєднання в ідеальних пропорціях теоретичної бази та практичних уроків з упором на другий аспект, що займає до 80% загального часу. Це дозволяє детально вивчити будь-яку техніку, опанувавши її до високого рівня виконання. Крім того, акцент на оволодінні практичними навичками дозволяє виявити та скоригувати помилки, сформувати свій унікальний стиль виконання букетів.

Тривалість навчання

Залежно від обсягу інформації, тематики курси флористики у Дніпропетровську у школі «Еліна» можуть тривати від 1 до 6 днів. Базова програма, що дає основи знань для майстрів-початківців, передбачає більше 30 годин занять. Вузькоспеціалізовані майстер-класи, що дозволяють здобути навички у сфері складання солодких, фруктових чи весільних букетів, мають меншу тривалість. Стандартно вона становить 6-12 годин і укладається в 1-2 заняття.

За цей проміжок часу учні встигають:

• отримати теоретичну інформацію щодо основ створення дизайнерських авторських букетів;
    • подивитися майстер-клас від викладача, який досконало володіє технічними навичками;
    • навчитися формувати композиції самостійно, відточити вміння та виправити можливі помилки.

Вартість курсів флориста у Дніпрі

Враховуючи, що проходження даного навчання передбачає освоєння нової затребуваної спеціальності, оплачена сума буде на порядок нижчою ніж цінність отриманих знань та навичок. Важливо відзначити, що до неї також входить надання витратних матеріалів: живих та штучних квітів, харчових продуктів, аксесуарів, різного посуду тощо.

Ціна занять багато в чому залежить від форми проведення. Уроки, що проходять у невеликих групах (2-3 особи), коштуватимуть приблизно на третину дешевше ніж індивідуальні.

Курси флористики

Які знання отримують під час навчання

Курси флористів у Дніпропетровську від школи краси «Еліна» – це унікальна можливість у найкоротший строк здобути актуальну професію, популярність якої в нашій країні невпинно зростає. Серед досвідчених майстрів наші уроки також користуються попитом, оскільки дозволяють оволодіти інформацією про нові тенденції у цій сфері.

Основні навчальні програми:

1. Базовий курс флористики. Більше підходить для новачків, так як дає можливість отримати базові знання про створення композицій, основні техніки, найбільш поширені комбінації, правила підбору матеріалів.
    2. Курс «Солодка флористика». Має вузьку спеціалізацію та спрямований на створення букетів з цукерок, зефіру, горіхів тощо. Окрема увага приділяється умовам зберігання, упаковці.
    3. Курс «Смачна флористика». Передбачає освоєння найважливіших навичок роботи з композиціями із фруктів та овочів.

Програма, що передбачає підвищення кваліфікації флористики, призначена для вже практикуючих майстрів. Вона акцентує увагу на квітковому оформленні весіль від дизайну букета нареченої до декорування банкетного столу та арки.

Диплом по закінченню

Випускникам, які закінчили курси флориста у Дніпрі, наш навчальний центр видає сертифікати українського та міжнародного зразка, а також надає допомогу у працевлаштуванні. Завдяки нашій підтримці багато майстрів змогли знайти високооплачувану роботу у Києві, Одесі, Харкові та інших містах України.

Де проходять заняття

Школа «Еліна» має у своєму розпорядженні просторі, світлі, добре оснащені зали для теоретичних та практичних уроків. Займатися в них максимально комфортно ще й тому, що групи складаються лише з 2-3 осіб. Дислокація центру також дуже зручна, бо він знаходиться в самому центрі міста.

Викладачі

Окремо варто згадати про знаючих, досвідчених наставників, які проводять курси флористики у Дніпропетровську. Наш колектив складається виключно із професіоналів, які займали призові місця на українських та міжнародних конкурсах. Їх максимально відповідальний та уважний підхід до кожного учня дозволяє досягти високої результативності навчання.

Де можна отримати курси флористики?

У Дніпрі навчання на постійній основі проводить школа краси "Еліна". Наші програми показали свою ефективність на практиці, що свідчать численні позитивні відгуки випускників.

Як правильно вибрати курси флористики?

Увага варто звернути на наявність ліцензії у навчального центру, кваліфікацію викладачів, рівень організації процесу. Прикладом професіоналізму високого класу може бути школа краси «Еліна».

Чому навчають на курсах флористики?

У ході програми викладаються основи створення квіткових, фруктових, солодких та ін. композицій, освоюються практично основні техніки, вивчаються правила оформлення букетів залежно від специфіки: весільна, великодня, новорічна тощо.