флористика. Базовий курс

Тривалість
6 занять (30-31 ак. годин)
Вартість
15 000 грн (група 2-3 чол)
Запишись на БЕЗКОШТОВНЕ відвідування уроку в навчальному центрі Еліна Запишись на БЕЗКОШТОВНЕ відвідування уроку в навчальному центрі Еліна Запишись на БЕЗКОШТОВНЕ відвідування уроку в навчальному центрі Еліна
Програма курсу
Програма
  • Флористичні матеріали
  • Інтер’єрні композиції
  • Каркасна техніка. Букети на каркасах
  • Букети на портбукетниці (весільна флористика)
  • Букети з живих квітів, їх декоративне оформлення
  • Спіральна техніка складання букета
  • Святкова флористика (новорічні та великодні композиції)
  • Топіарії

Після закінчення курсу видається сертифікат українського та міжнародного зразка.

Витратні матеріали на період навчання надаються Навчальним центром.

 

У вартість курсів входить весь рослинний матеріал (живі та штучні квіти), флористичний посуд, всі необхідні аксесуари для створення композицій. Усі роботи, виконані студентами курсів, залишаються у студентів як зразки!

Викладач: Наталія Мазусова

Курси флористики в Дніпрі – це унікальна можливість навчитися створювати красу для облаштування життєвого простору.

Дарувати людям щастя та наповнювати світ гармонією, створюючи чудові квіткові композиції… Саме такою є місія флориста. У сучасному світі ця професія дуже затребувана, оскільки жодне свято не обходиться без квітів та флористичного оформлення. А дарувати квіткові композиції у вигляді стильних букетів або квіткових коробок стало, у певному сенсі, виразом статусу у суспільстві та гарного смаку. За створенням гідних замилування флористичних композицій стоїть чимала праця. Адже щоб створити те, що подобатиметься всім, необхідно володіти знаннями про колірні поєднання, правильні пропорції, значення тих чи інших рослин… Приміром, весільна флористика – це не просто створення букета або оформлення приміщення. Сьогодні це справді мистецтво, метою якого є створення атмосфери та емоційне наповнення урочистості. Це ті ледь відчутні деталі, які запам’ятовуються назавжди.

І цьому необхідно вчитися точно так, як і іншим напрямам мистецтва, володіти основами композиції, виховувати власний смак, знаючи і безцінний досвід. Курси флористики в Навчальному Центрі «Еліна» охоплюють усі необхідні категорії даної сфери для того, щоб після завершення навчання ви могли стати універсальним спеціалістом-оформлювачем. Це і створення класичних квіткових композицій у вигляді букетів, і квіткове оформлення інтер’єрів, і святкові композиції до Великодня або Різдва, створення весільних букетів, а також оформлення весільних церемоній та інших тематичних урочистостей. Всі ці напрямки флористики сьогодні розвиваються дуже інтенсивно завдяки успішній інтеграції європейських та американських традицій до українського інформаційного простору.

Але що особливо важливо? – У вартість курсу флористики у Навчальному Центрі «Еліна» входять усі матеріали, з якими працюють учні: живі та штучні квіти, а також різноманітні аксесуари для оформлення композицій. При цьому роботи під час занять залишаються у студентів! Адже, погодьтеся, часом вартість витратних матеріалів може бути досить високою, оскільки для досягнення якісного бажаного результату необхідні якісні матеріали. Тобто всі умови навчання формувалися з урахуванням прагнення максимального комфорту та зручності не тільки викладачів, а насамперед – самих учнів!

Залишились питання?
Заповніть форму нижче і ми передзвонимо Вам протягом 30 хвилин або зателефонуйте нам по одному з наших номерів телефону
Написати коментар
Коментарі
Коментарів поки що немає. Ви можете бути першим :)
Спасибі!
Вашу заявку оброблено.
Ми передзвонимо Вам найближчим часом
Ок
Ми навчимо Вас робити
людей красивими
Гроші знецінюються, а
спеціальність – ніколи!
Познайомимося ближче? БЕЗКОШТОВНЕ відвідування уроку
у нашому навчальному центрі!